"משחק החיים" – Gamification

גיימיפיקשן – או משחקיות נמצאת בכל מקום.

גם אם אנחנו לא תמיד שמים לב לכך ורוב הסיכויים שנתקלתם בזה רק מעולם לא העלתם בדעתכם שיש לכך שם או תואר כלשהו. אז מהי בעצם משחקיות? יש שיקראו לה אסטרטגיה או שיטה אני מכנה אותה תורה. כן, לא פחות מתורה, תורת המשחקיות. בחינוך, בכלכלה, בשיווק ומכירות, היא פשוט נמצאת בכל מקום. מטרת הגיימיפיקשן היא בעצם ליצור מעורבות, לפתח מיומנויות, להגביר את החוויה והמוטיבציה ולהניע להישגים בדומה לחווית משחקים (דיגיטליים או משחקי קופסה).
״משחק החיים״ הנו סמינר מרתק המשלב השראה, למידה והתבוננות שונה על מכניקת המשחקיות ועולם הגיימינג ועל האפשרויות הבלתי מוגבלות העומדות לרשותכם בכל תחום: חינוך, רפואה, השכלה גבוהה, לימוד עצמי, מיזמים ופרויקטים, ניהול צוותי עבודה ומה לא.
ברוכים הבאים ל-״משחק החיים״ הסמינר שילמד אתכם הכל אודות מכניקת המשחקיות Gamification וכיצד תוכלו לשלב אותה בחיים האמיתיים. סמינר פרונטאלי, ייחודי ומרתק בו תוכלו לגלות הכל אודות משחקיות, מצבי זרימה, מערכת החיזוק, מוטיבציה, הישגים, מיתוסים במשחקיות, קבלת החלטות, משחקיות במסחר, רפואה, חינוך והשכלה, כיצד ללמוד לבד ולפתח כישורים ותחביבים. הסמינר כולל תרגילים בקבוצות ודוגמאות (Case Studies).